Ложка в пачці - Легендарні Британські Бленди

Акційна пропозиція:
ТМ Ahmad Tea проводить масштабну Акцію лояльності по всій Україні під умовною назвою «Ложка у пачці». ТМ Ahmad Tea дарує всім покупцям можливість отримати у подарунок фірмову ложку Ахмад Ті. Під «подарунком» мається на увазі придбання ложки за ціною 0,01 грн., що включено у вартість акційного товару.
Ця Акція діє на кожну товарну позицію ТМ Ahmad Tea, що наведені нижче:
Чай Англійський до Сніданку, 100г.
Чай Англійський до Сніданку, 25х2г.
Чай Граф Грей, 100г.
Чай Граф Грей, 25х2г,
яка містить інформацію про Акцію на упаковці.

Організатор: ТОВ «ЕС ДЖІ ПРОДАКШН», адреса: Україна, 61106, м. Харків, пр. Московский, б. 274-В, ексклюзивний дистриб’ютор ТМ Ahmad Tea на території усієї України.

Визначення понять, які використовуються у тексті цих Правил:
 • Акція – маркетинговий захід, що включає просування на ринку, популяризацію серед споживачів та стимулювання збуту продукції, яка виробляється під ТМ Ahmad Tea.
 • Учасник Акції – особа, якій реалізується Акційний Товар.
 • Акційний Товар – чай ТМ Ahmad Tea:
  Чай Англійський до Сніданку, 100г.
  Чай Англійський до Сніданку, 25х2г.
  Чай Граф Грей, 100г.
  Чай Граф Грей, 25х2г,
  з інформацією про акцію та зображенням ложки на пачці.

1. Загальні умови проведення Акції:
1.1. Акція проводиться з метою формування та утримання знання та лояльності до Товару, а також залучення нових споживачів до ТМ Ahmad Tea.
1.2. В Акції бере участь тільки Акційний Товар.
1.3. Інформація про умови Акції в доступній формі розміщена на сторінці офіційного сайту.
1.4. Інформування про правила Акції здійснюється за допомогою анонсу Акції та розміщення офіційних правил Акції на сторінці офіційного сайту ТМ Ahmad Tea.
1.5. Організатор Акції залишає за собою право змінювати термін проведення і умови Акції, про що повідомляє на сторінці офіційного сайту ТМ Ahmad Tea.

2. Загальні умови участі у Акції:
2.1. Для участі у Акції необхідно придбати будь-яку пачку чаю ТМ Ahmad Tea, що наведені нижче:
Чай Англійський до Сніданку, 100г.
Чай Англійський до Сніданку, 25х2г.
Чай Граф Грей, 100г.
Чай Граф Грей, 25х2г,
з інформацією про Акцію та зображенням ложки на пачці.
2.2. Шляхом придбання Акційного Товару, учасник акції автоматично погоджується з її умовами.
2.3. Під час придбання Акційного Товару в період проведення Акції, Учасник Акції не вносить ніякої додаткової плати, пов'язаної з участю в цій Акції, окрім безпосередньо ціни Акційного Товару.
2.4. До участі в Акції запрошуються дієздатні громадяни на території України.
Беручи участь в Акції, учасник акції погоджується і підтверджує тим самим факт ознайомлення і повної згоди з цими Правилами.

3. Період проведення Акції.
Період проведення Акції з умовною назвою «Ложка у пачці»: з дати фасування до дати реалізації Акційного Товару кінцевому споживачеві у будь-якій торговій точці на території України.

4. Територія проведення Акції:
Акція проходить на території всієї України.

5. Обмеження:
5.1. Організатор не несе відповідальності у випадку настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого типу, блокади, суттєві зміни у законодавстві, які діють на території проведення Акції, та інші обставини, що не піддаються контролю з боку Організатора.
5.2. Приймаючи участь у Акції, тим самим учасник Акції підтверджує факт ознайомлення із Даними правилами Акції та свою повну та безумовну згоду із ними. Порушення Учасником Акції цих правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (у тому числі порядку і строків участі у Акції та т. п.) вважається відмовою Учасника від участі у Акції, при цьому така особа не має права на отримання від Організатора Акції будь-якої компенсації.
5.3. У випадку виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумаченні цих Правил, або будь-яких спірних питань та/або питань, які не регулюються даними Правилами, кінцеве рішення приймається організатором Акції у відповідності до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора є кінцевим та не підлягає оскарженню.

*Зовнішній вигляд ложки може відрізнятися від зображення на пачці.

Top