Тимчасова велика знижка

Акційна пропозиція:
ТМ Ahmad Tea проводить масштабну Акцію лояльності по всій Україні під умовною назвою «Тимчасова велика знижка». ТМ Ahmad Tea дарує всім покупцям можливість купити улюблений чай із значною знижкою.
Ця Акція діє на товарну позицію ТМ Ahmad Tea 25 пакетиків для разової заварки по 2 грами кожен бленду Англійський до Сніданку.
Кожна пачка, позначена спеціальним акційним блоком «Тимчасова велика знижка» на жовтому тлі, продаватиметься із значною знижкою.

Організатор: ТОВ «ЕС ДЖІ ПРОДАКШН», адреса: Україна, 61106, м. Харків, пр. Московський, 274-В, ексклюзивний дистриб'ютор ТМ Ahmad Tea на території всієї України.

Визначення термінів, які використовуються по тексту цих Правил:
  • Акція – маркетинговий захід, що включає просування на ринок, популяризацію серед споживачів і стимулювання збуту продукції, яка виробляється під ТМ Ahmad Tea.
  • Учасник Акції – особа, якій реалізується Акційний Товар.
  • Акційний Товар – чай ТМ Ahmad Tea бленду Англійський до Сніданку у фасуванні 25 пакетиків для разової заварки по 2 грами кожен, з написом «Тимчасова велика знижка» на жовтому тлі.

1. Загальні умови проведення Акції:
1.1. Акція проводиться з метою формування і підтримання знання й лояльності до Товару, а також залучення нових споживачів до ТМ Ahmad Tea.
1.2. В Акції бере участь тільки Акційний Товар.
1.3. Інформація про умови Акції в доступній формі розміщена на сторінці офіційного сайту http://www.ahmadtea.ua/actions/timchasova-velika-znizhka
1.4. Інформування про правила Акції здійснюється за допомогою анонса Акції і розміщення офіційних правил Акції на сторінці офіційного сайта ТМ Ahmad Tea http://www.ahmadtea.ua/actions/timchasova-velika-znizhka
1.5. Організатор Акції залишає за собою право змінити термін проведення та умови Акції, про що повідомляє на сторінці офіційного сайта ТМ Ahmad Tea http://www.ahmadtea.ua/actions/timchasova-velika-znizhka

2. Загальні умови участі в Акції:
2.1. Для участі в акції потрібно купити пачку чаю ТМ Ahmad Tea бленду Англійський до Сніданку у фасуванні 25 пакетиків для разової заварки по 2 грами кожен з написом «Тимчасова велика знижка» на жовтому тлі в будь-якій торговій точці в Україні, де є такий товар.
2.2. Купуючи Акційний Товар, Учасник Акції автоматично погоджується з її умовами.
2.3. Купуючи Акційний Товар у період проведення Акції, Учасник Акції не вносить ніякої додаткової плати, пов'язаної з участю в цій Акції, крім безпосередньої ціни Акційного Товару.
2.4. До участі в Акції запрошуються дієздатні громадяни на території України. Беручи участь в Акції, Учасник Акції погоджується і підтверджує тим самим факт ознайомлення та цілковитої згоди з цими Правилами.

3. Період проведення Акції:
Період проведення Акції з умовною назвою «Тимчасова велика знижка»: з дати фасування до дати реалізації Акційного Товару кінцевому споживачеві в будь-якій торговій точці на території України

4. Територія проведення Акції:
Акція проходить на території всієї України.

5. Обмеження:
5.1. Організатор не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, істотні зміни в законодавстві, які діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.
5.2. Беручи участь в Акції, тим самим Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами Акції та свою цілковиту й безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (у т. ч. порядку і термінів участі в Акції тощо) вважається відмовою Учасника від участі в Акції, при цьому така особа не має права на отримання від Організатора Акції якої-небудь компенсації.
5.3. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Організатор Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

Top