16-05-2019

Благодійність. Квітень 2019

Для літнього періоду всі дітки-сироти, що мешкають в школі-інтернаті Луганської області, отримали від нас подарунок: шорти та футболки у великій кількості.

Усі діти, які мешкають і навчаються в школі-інтернаті №2 м.Харків, були дуже раді різноманітним конструкторам.

З учнями 6, 10 та 11 класів Нововодолазького санаторного комплексу викладачі ХНУРЕ додатково дистанційно займаються такими дисциплінами: англійська із задоволенням, комп'ютерна графіка, стилістика української мови, практична інформатика.

Ми сплачуємо за роботу викладачів ХНУРЕ.

Додаткові заняття з дистанційного навчання для учнів старших класів Фастівського ліцею Київської області проводяться з предметів: хімія, математика, українська мова та англійська мова.

Заняття проводять викладачі Університету Києво-Могилянської Академії, за роботу яких ми сплачуємо.

Додаткові заняття з Дистанційного навчання для учнів старших класів у Бучанській школі-інтернаті Київської області проводяться з таких предметів: українська та англійська мови, математика та історія України.

Заняття проводять викладачі Університету Києво-Могилянської Академії, за роботу яких ми сплачуємо.

Ми сплатили за роботу двох лікарів-реабілітологів з незрячими дітками в центрі реабілітації для дітей-інвалідів "ПРАВО ВИБОРУ" м.Харків.

Для дітей-сиріт, які мешкають в дитячому будинку "Місто щасливих дітей" м.Києва ми передали чай.

Ми виплатили щомісячну стипендію нашим стипендіатам, яку отримають студенти-сироти, студенти-інваліди і студенти, які повністю пройшли курси дистанційного навчання в школах-інтернатах.

З повагою, менеджер по благодiйностi

Кочеткова Г.В.

Top