21-05-2021

Благодійність. Квітень 2021

Ми оплатили роботу двох лікарів-реабілітологів по роботі з незрячими дітьми в реабілітаційному центрі для дітей-інвалідів "ПРАВО ВИБОРУ" м.Харкова.

Для занять фізичною реабілітацією в центрі для дітей-інвалідів "ПРАВО ВИБОРУ" м.Харкова ми придбали: подушки для балансування, напівсфери, гімнастичні диски для ковзання, медболи, сенсорні панчохи та інші необхідні медичні товари

Для навчально-виховного центру для дітей-сиріт ми придбали кінетичний пісок, магнітні конструктори, фанеру, конструктори на шурупах, пензлики, фарби і багато іншого для розвитку творчих здібностей у дітей.

Ми продовжуємо підтримувати проект соціалізації, в якому бере участь молодь з обмеженими можливостями м.Харкова.

Ми оплатили роботу викладачів ХНУРЕ по проведенню занять з дистанційного навчання в Нововодолазькій санаторній школі Харківської області.

Ми оплатили роботу викладачів Києво-Могилянської Академії по проведенню занять з дистанційного навчання для вихованців Бучанської школи-інтернату Київської області.

Ми оплатили роботу викладачів Києво-Могилянської Академії по проведенню занять з дистанційного навчання для вихованців Фастівського ліцею Київської області.

У квітні наші стипендіати отримали стипендії.

З повагою, менеджер з благодійності

Кочеткова Г.В.

Top