16-01-2018

Благодійність. Грудень 2017

Для всіх вихованців-сиріт Правдинської школи-інтернату у Сумській області ми придбали другу частину різноманітних наочно-навчальних посібників вкрай необхідних для нормального ведення учбового процесу.

Діткам, що мешкають у Правдинській школі-інтернаті в Сумській області, до Нового Року ми подарували шоколад.

Діти-інваліди, що відвідали Новорічні святкування в Харківському центрі "Сходинки подолання", отримали різноманітні подарунки від нашої компанії.

Ми надали подарунки на міський Новорічний захід, який проводили для дітей-інвалідів та дітей з соціальних сімей.

Ми підтримуємо роботу двох реабілітологів з незрячими дітьми та з іншими супутніми захворюваннями в центрі "ПРАВО ВИБОРУ", який було створено для реабілітації незрячих діток та їх батьків.

Ми передали необхідні канцтовари до Харківського коледжу ім. Ананченко, в якому студенти-інваліди (випускники шкіл-інтернатів) отримують професії бухгалтера та соціального працівника.

Як і завжди, ми не залишили без стипендії наших студентів-стипендіатів.

Ми сплатили за роботу викладачів ХНУРЕ за проведення занять з Дистанційного навчання у Нововодолазькому санаторному комплексі.

Також ми сплатили за роботу викладачів Університету Києво-Могилянської Академії за проведення занять з дистанційного навчання для дітей, що мешкають у Фастівському ліцеї Київської області та для дітей, що мешкають у Бучанській школі-інтернаті Київської області.

 

Декілька громадських організацій для інвалідів отримали від нашої компанії чай до Нового року.

З повагою, менеджер по благодiйностi

Кочеткова Г.В.

 

Top