16-01-2019

Благодійність. Грудень 2018

Для всіх дітей-сиріт, які проживають в школі-інтернаті для дітей-сиріт Луганської області ми придбали толстовки і теплі черевики.

8 грудня 2018 року в Олімпійському палаці м.Києва в павільйоні посольства Великобританії проходив щорічний Різдвяний благодійний ярмарок, на який ми надали наш чай.

З 1 вересня ми відновили заняття з дистанційного навчання для вихованців Нововодолазького санаторного комплексу.

Заняття вже проводяться з таких предметів: англійська з задоволенням, комп'ютерна графіка, стилістика української мови, практична інформатика, задіяні будуть учні 6, 10 і 11 класів.

Заняття проводять викладачі ХНУРЕ

З 1 вересня ми відновили заняття з дистанційного навчання для вихованців Фастівського ліцею Київської області.

Заняття проводяться з таких предметів: хімія, математика, українська мова та англійська мова, задіяні учні 10 та 11 класів.

Оплата здійснюється викладачам Університету Києво-Могилянської Академії.

З 1 вересня ми відновили заняття з дистанційного навчання для вихованців Бучанської школи-інтенату Київської області.

Заняття вже проводяться з таких предметів: українська та англійська мови, математика та історія України, задіяні учні 10 та 11 класів.

Оплата здійснюється викладачам Університету Києво-Могилянської Академії.

Ми оплатили роботу двох лікарів-реабілітологів, що займаються з незрячими дітьми в центрі реабілітації "ПРАВО ВИБОРУ" м.Харкова.

У центрі реабілітації "Право вибору" на Новорічному святі незрячі дітки і діти з іншою інвалідністю отримали від нас новорічні призи.

21.12.2018 у Будинку Культури Святошино Київської області проходило свято для дітей-інвалідів до Дня Святого Миколая. Ми вручили дітям подарунки.

22.12.2018 в Києві проходило дитяче свято для дітей з багатодітних сімей, приурочене до Дня Святого Миколая. На велике прохання організаторів ми вручили діткам подарунки.

09.12.2018 У Києві в Політехнічному інституті проходив благодійний фестиваль бойових мистецтв і творчих колективів "Серце воїна" на підтримку Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Учасники отримали призи від нашої компанії.

Діти - артисти дитячого театру "ТИМУР" до Нового року отримали від нашої компанії солодкі подарунки та чайні призи.

Ми відновили виплату стипендій. Це студенти-сироти, студенти-інваліди та студенти, які повністю пройшли курси дистанційного навчання в школах-інтернатах.

З повагою, менеджер по благодiйностi

Кочеткова Г.В.

Top