14-01-2022

Благодійність. Грудень 2021

В грудні ми оплатили роботу двох лікарів-реабілітологів по роботі з незрячими дітьми в центрі для дітей-інвалідів "ПРАВО ВИБОРУ", м.Харків

До Дня Святого Миколая до реабілітаційного центру ПРАВО ВИБОРУ м.Харкова для незрячих дітей та дітей з іншими порушеннями здоров'я, ми передали солодкі подарунки, ігри та іграшки.

Для дівчаток, які проживають у соціально-реабілітаційному центрі «НАДІЯ» Великобурлуцького району Харківської області ми придбали постільну білизну.

До Дня Святого Миколая діти, які проживають у соціально-реабілітаційному центрі "НАДІЯ" Великобурлуцького району Харківської області, отримали смачні солодкі святкові набори та чай.

Для дітей-артистів театру "ТІМУР" до Різдвяних свят ми придбали солодкі подарунки.

До Дня Святого Миколая ми передали чай до організації багатодітних сімей м.Богуслав Київської області. Діти порадували нас чудовими малюнками та виробами до Нового року та Різдва!

Ми продовжуємо підтримувати соціальний проект, в якому залучено молодь з обмеженими можливостями м.Харків.

В грудні ми оплатили роботу викладачів ХНУРЕ за проведення курсів з дистанційного навчання для вихованців інтернату у Новій Водолазі Харківської області.

Оплатили роботу викладачів Києво-Могилянської Академії за проведення курсів з дистанційного навчання для вихованців ліцею у м.Фастів Київської області.

Сплатили роботу викладачів Києво-Могилянської Академії за проведення курсів з дистанційного навчання для вихованців інтернату у м.Буча Київської області.

В грудні студенти-стипендіати отримали стипендію.

Дітям, які проходять лікування від онкологічних захворювань у Харківській міській лікарні №16, ми передали чай, печиво та цукерки.

З повагою, менеджер з благодійності

Кочеткова Г.В.

Top