06-03-2018

Благодійність. Лютий 2018

Для всіх вихованців соціально-реабілітаційного центру "НАДІЯ", ми придбали комплекти постільної білизни та кеди.

Для вихованців Сахновщинського навчально-виховного центру, де мешкають діти-сироти і діти з соціально неблагополучних сімей Харкова та Харківської області, ми придбали канцелярські товари для нормального ведення учбового процесу: ручки, зошити, папір, клей та ін.

Ми оплачуємо роботу викладачів ХНУРЕ за проведення проекту дистанційного навчання для вихованців Нововодолазького санаторного комплексу. Діти додатково займаються з трьох предметів: інформатика, англійська та комп'ютерна графіка.

Здійсюється оплата викладачам Університету Києво-Могилянської Академії за проведення занять у Фастівському ліцеї Київської області з дистанційного навчання, діти додатково навчаються з чотирьох предметів: математика, хімія, англійська та українська мова.

Здійсюється оплата викладачам Університету Києво-Могилянської Академії за проведення занять у Бучанській школі-інтернаті Київської області з дистанційного навчання.

Діти додатково навчаються з чотирьох предметів: математика, історія України, англійська та українська мова.

Ми підтримуємо роботу двох реабілітологів iз незрячими дітьми в центрі "ПРАВО ВИБОРУ" для діток-інвалідів та їх батьків.

Як і зазвичай, студенти-стипендіати отримали від нашої компанії стипендію.

З повагою, менеджер з благодійності

Кочеткова Г.В.

Top