24-03-2021

Благодійність. Лютий 2021

Ми сплатили за роботу двох лікарів-реабілітологів по роботі з незрячими дітьми в Центрі реабілітації для дітей-інвалідів "ПРАВО ВИБОРУ", м.Харків.

Для підтримки функціонування Центру реабілітації для дітей-інвалідів "ПРАВО ВИБОРУ"»", м. Харків ми придбали спеціалізований скейт, металофон і ультрафіолетову лампу.

Для розвитку дитячої моторики у дітей-інвалідів Центру реабілітації «ПРАВО ВИБОРУ», м. Харків ми придбали горох, квасолю та сочевицю.

Для проведення розвиваючих занять з дітьми-інвалідами Центру реабілітації "ПРАВО ВИБОРУ", м.Харків ми придбали намистини, матеріали для арт-терапії, паперові рушники та двосторонній кольоровий папір.

Для дітей-сиріт інтернату, що знаходиться в сірій зоні, ми придбали джинси, спортивні штани та інший одяг. Придбання та передача відбувається повторно у зв'язку з прибуттям в інтернат нових вихованців.

Для дітей-сиріт інтернату, що знаходиться в сірій зоні, ми придбали шкарпетки. Придбання та передача відбувається повторно у зв'язку з прибуттям в інтернат нових вихованців.

Ми продовжуємо соціальний проект для молоді м.Харкова з обмеженими можливостями.

Ми сплатили за роботу викладачів ХНУРЕ за проведення занять з дистанційного навчання в Нововодолазькому інтернаті.

Ми сплатили за роботу викладачів Києво-Могилянської Академії за проведення занять з дистанційного навчання для вихованців Бучанської школи-інтернату Київської області.

Ми сплатили за роботу викладачів Києво-Могилянської Академії за проведення занять з дистанційного навчання для вихованців Фастівського ліцею Київської області.

Наші стипендіати отримали стипендії.

З повагою, менеджер з благодійності

Кочеткова Г.В.

Top