19-04-2019

Благодійність. Березень 2018

Для всіх дітей-сиріт, що мешкають в школі-інтернаті Луганської області, ми придбали джинси та вітровки для дівчаток та хлопчиків.

Для нормального ведення учбового процесу в школі-інтернаті №2 м.Харків ми придбали інтерактивні дошки в комплекті з ноутбуками, проекторами та усіма дротами для з’єднання в класні кімнати.

Використання інтерактивних дошок в освітній діяльності дозволить представляти учбовий матеріал більш доступно та зрозуміло, а також сприятиме реалізації розвиваючого навчання.

Позакласні заходи стануть яскравішими та змістовнішими.

Під час занять гуртків буде забезпечена дослідницька діяльність. Відповідні технології допоможуть в проведенні свят, зборів, змагань. Діти отримали можливість розвивати навички пошукової роботи і зможуть на практиці використати знання відносно використання інтерактивних технологій у повсякденному житті.

Центром діяльності стає учень, який, покладаючись на свої індивідуальні здібності та інтереси, вибудовує процес пізнання.

З 1 вересня ми відновили заняття з дистанційного навчання для вихованців Нововодолазького санаторного комплексу.

Заняття вже проводяться з таких предметів: англійська з задоволенням, комп'ютерна графіка, стилістика української мови, практична інформатика, задіяні будуть учні 6, 10 та 11 класів.

Заняття проводять викладачі ХНУРЕ.

З 1 вересня ми відновили заняття з дистанційного навчання для вихованців Фастівського ліцею Київської області.

Заняття проводяться з таких предметів: хімія, математика, українська мова та англійська мова, задіяні учні 10 та 11 класів.

Заняття проводять викладачі Університету Києво-Могилянської Академії м. Київ.

З 1 вересня ми відновили заняття з дистанційного навчання для вихованців Бучанської школи-інтернату Київської області.

Заняття вже проводяться з таких предметів: українська та англійська мова, математика та історія України, задіяні учні 10 та 11 класів.

Заняття проводять викладачі Університету Києво-Могилянської Академії м. Київ.

Ми сплатили роботу двох лікарів-реабілітологів з незрячими дітьми в центрі реабілітації "ПРАВО ВИБОРУ" м.Харків.

Наші стипендіати отримали стипендію, це студенти-сироти, студенти-інваліди і студенти, які пройшли курси дистанційного навчання, організовані нашою компанією в школах-інтернатах.

З повагою, менеджер по благодiйностi

Кочеткова Г.В.

Top