26-04-2021

Благодійність. Березень 2021

Ми оплатили роботу двох лікарів-реабілітологів по роботі з незрячими дітьми в реабілітаційному центрі для дітей-інвалідів "ПРАВО ВИБОРУ" м.Харкова.

У навчально-виховному центрі Харківської області діти із задоволенням займаються рукоділлям, розвиваючими іграми. Для проведення уроків з розвитку дитячої творчості ми придбали масштабні лінійки, різноманітні магнітні пазли, головоломки, настільні ігри, лото, набори різнокольорових ниток, мереживо і багато іншого.

Ми продовжуємо підтримувати соціальний проект для молоді з обмеженими можливостями.

Ми оплатили роботу викладачів ХНУРЕ, які проводять заняття з дистанційного навчання для учнів Нововодолазької санаторної школи Харківської області.

Ми оплатили роботу викладачів Києво-Могилянської Академії за проведення занять з дистанційного навчання для вихованців Бучанської школи-інтернату Київської області.

Ми оплатили роботу викладачів Києво-Могилянської Академії за проведення занять з дистанційного навчання для вихованців Фастівського ліцею Київської області.

Наші стипендіати (інваліди, студенти-випускники шкіл-інтернатів) отримали стипендію.

Інвалідам, переселенцям і малозабезпеченим, які перебувають на обліку в центрі соціальних послуг Холодногірського району м.Харкова, ми передали чай.

З повагою, менеджер з благодійності

Кочеткова Г.В.

Top