12-06-2017

Благодійність. Травень 2017

Учні-випускники 11 класу Нововодолазького санаторного комплексу Харківської області гідно закінчили дистанційне навчання з чотирьох предметів: англійська із задоволенням, інформатика, математика та українська мова, пройшовши повний курс навчання. Кожен в урочистій обстановці отримав 4 сертифікати про закінчення курсу від викладачів Харківського національного університету радіоелектроніки.

Ми продовжуємо реалізацію проекту з дистанційного навчання у Фастівському Ліцеї Київської області. З учнями 9, 10 і 11 класів займаються викладачі Університету Києво-Могилянська Академія з таких предметів: англійська мова, математика, українська мова і українська література.

У Фастівському ліцеї Київської області пройшло щорічне свято "Свято обдарованих". Кращі вихованці від нашої компанії отримали призи.

Також ми продовжуємо реалізацію проекту з дистанційного навчання у Бучанській школі-інтернаті Київської області. Учні 9,10 та 11 класів додатково вивчають історію, англійську мову, українську літературу та українську мову за допомогою викладачів Університету Києво-Могилянська Академія.

Ми виплачуємо стипендії нашим стипендіатам - студентам, учням в різних ВНЗ нашої країни. Ми усіма ними пишаємося.

Наша компанія підтримала проведення кубку України з акробатичного РОК-Н-РОЛУ, який проходив у Харкові.

Учасникам і переможцям були надані подарунки у вигляді чайних наборів.

 

У рамках нашого міста було проведено спортивний захід, в якому брали участь багатодітні сім'ї, "Тато, мама і я - спортивна сім'я". Переможцям і учасникам ми надали подарунки.

На проведення заходу у рамках нашого міста "Моя сім'я - моє багатство", в якому брали участь сім'ї переселенців, ми надали чай.

 

 

З повагою, менеджер з благодійності

Кочеткова Г. В.

Top