13-06-2019

Благодійність. Травень 2019

На літній період усі діти-сироти, що мешкають в школі-інтернаті Луганської області, отримали від нас у подарунок нижню білизну, легкі спортивні брюки, халати і шльопанці.

Додаткові заняття з Дистанційного навчання для учнів старших класів Фастівського ліцею Київської області проводяться з предметів: хімія, математика, українська і англійська мова.

Заняття проводять викладачі Університету Києво-Могилянської Академії, роботу яких ми оплачуємо.

Додаткові заняття з Дистанційного навчання для учнів старших класів Бучанської школи-інтернату Київської області проводяться з предметів: історія, математика, українська і англійська мова.

Заняття проводять викладачі Університету Києво-Могилянської Академії, роботу яких ми оплачуємо.

Після закінчення цього навчального року курсів дистанційного навчання, вихованці санаторного Нововодолазького комплексу отримали сертифікати про їх закінчення.

Ми сплатили за роботу двох лікарів-реабілітологів iз незрячими дітками в центрі реабілітації для дітей-інвалідів "ПРАВО ВИБОРУ" м.Харкова.

Для ремонту кабінету домоводства в школі-інтернаті №2 м.Харкова, де вихованці отримують навички шиття, вишивання, роботи з бісером та ін. ми придбали будівельні матеріали: ламінат, підвісні стелі, клей і шпалери.

Для найменших вихованців школи-інтернату №2 м.Харкова ми придбали на літній майданчик ігровий комплекс: гойдалки, гірку і дитячий будиночок.

У актовий зал соціально-психологічного реабілітаційного центру "ГАРМОНІЯ" м.Харкова ми придбали стільці.

До міжнародного Дня сім'ї і Дня матері ми передали чай учасникам фестивалю в м.Київ БЕРЕГИНЯ-FEST - 19

До 1 червня - Дня захисту дітей - ми передали чай у об'єднання багатодітних сімей "ЩАСЛИВА" Дніпровського району м.Києва.

До 1 червня - Дня захисту дітей - організація багатодітних сімей Новобаварського району м.Харкова отримала від нас чай.

Медично-оздоровчий центр "ФОРТІС" разом з нами привітав з Днем останнього дзвінка учнів школи-інтернату №2 м.Харкова.

Для всіх присутніх кращі тренери продемонстрували запальну "ZUMBA", а потім танцювали всі разом з дітьми, просуваючи здоровий спосіб життя.

Вдалося створити справжнє свято.

Ми виплатили щомісячну стипендію нашим стипендіатам: студентам-сиротам, студентам-інвалідам і студентам, які повністю пройшли курси дистанційного навчання в школах-інтернатах. 

Ми сплатили за операцію на меніску після травми коліна дитини 2006 року народження Рудовол Артура на прохання його мами.

З повагою, менеджер по благодiйностi

Кочеткова Г.В.

Top