25-12-2017

Благодійність. Листопад 2017

Цього місяця ми завершили придбання і комплектацію учбово-наочних посібників (карти, таблиці, підручники і багато чого іншого) для нормального ведення учбового процесу вихованців Правдинської школи-інтернату Сумської області.

Також для діток, що мешкають у Правдинській школі-інтернаті, ми придбали ялинку, ялинкові прикраси, стрічки та інші матеріали для дитячої творчості, щоб діти своїми руками готувалися до дня Святого Миколая.

На фото вже видно чудовий результат дитячої творчості.

Для діток, що живуть у центрі соціально-психологічної реабілітації "НАДІЯ" Великобурлуцького району Харківської області ми придбали матеріали для дитячої творчості: гірлянди, стрічки, новорічні кульки для ялинки.

У дітей буде можливість самостійно підготуватися до зустрічі Нового року та Різдва.

Також для усіх діток-сиріт, що живуть в центрі соціально-психологічної реабілітації "НАДІЯ", ми придбали красиве та тепле зимове взуття.

На всеукраїнський фестиваль "ПОВІР У СЕБЕ", який проходив в Києві серед дітей і підлітків з інвалідністю, призерам в різних номінаціях і учасникам його, наша компанія подарувала призи.

Для вихованців ДБ сімейного типу Вівчанського району ми придбали банні рушники.

Ми оплачуємо роботу викладачів ХНУРЕ, які дистанційно займаються з старшокласниками Нововодолазького санаторного комплексу, додатково навчаючи їх англійській мові та інформатиці.

Також з п'ятикласниками дистанційно проводять освітні ігри: в ігровій формі діти навчаються графіці, програмуванню, закладаються основи образного мислення.

Ми оплачуємо роботу викладачів Університету Києво-Могилянська Академія, які дистанційно навчають вихованців Фастівського ліцею Київської області математиці, хімії, англійській мові та українській мові.

Ми оплачуємо роботу викладачів Університету Києво-Могилянська Академія, які дистанційно навчають вихованців Бучанської школи-інтернату Київської області математиці, історії України, англійській мові та українській мові.

Ми підтримуємо роботу двох реабілітологів, які проводять велику роботу з незрячими дітьми в Харківському центрі "ПРАВО ВИБОРУ" для діток-інвалідів та їх батьків.

Наші студенти-стипендіати отримали від нашої компанії щомісячну стипендію.

З повагою, менеджер з благодійності

Кочеткова Г.В.

 

Top