12-12-2019

Благодійність. Листопад 2019

Ми сплатили роботу двох лікарів реабілітологів по роботі з незрячими дітьми в реабілітаційному центрі для дітей-інвалідів "ПРАВО ВИБОРУ".

Для дитячого соціально-реабілітаційного центру "НАДІЯ" ми придбали великий сучасний Смарт-ТВ. Це унікальне поєднання форми і функцій телевізора з корисними можливостями комп'ютера. Він підтримує не лише перегляд різних ефірних телепередач,але і пошук в інтернеті цікавого контенту: фільмів, мультфільмів, спортивних трансляцій, ігор, музики і майстер класів.

Смарт-ТВ дозволить дітям ознайомитися з відомими літературними і музичними творами в цікавій ігровій формі. Діти не лише пограють, але й зможуть поповнити свої знання, оскільки сучасний Смарт-ТВ – це розумний телевізор.

Нами була сплачена робота тюторів за проведення курсів дистанційного навчання для вихованців Бучанської школи-інтернату Київської області.

Ми сплатили роботу викладачів ХНУРЕ за проведення курсів дистанційного навчання для вихованців Нововодолазького санаторного комплексу.

Для проведення занять з дистанційного навчання у Бучанській школі-інтернаті було придбано нові навушники, мишки, веб-камери, клавіатури, безперебійники, принтер, екран і багато чого іншого

Ми сплатили тюторам за роботу в проведенні курсів дистанційного навчання для вихованців Фастівського ліцею Київської області.

З цього місяця наша компанія почала підтримку соціального проекту з соціалізації молоді з обмеженими можливостями.

Щомісячна виплата стипендії нашим стипендіатам.

Для дітей-артистів дитячого театру "ТИМУР" до Нового Року ми передали чай.

Для Харківської організації багатодітних сімей АММА було передано чай. Організація налічує 350 сімей, в яких мешкають 1200 дітей.

До Дня інвалідів в Суспільство інвалідів Індустріального району м.Харкова нами було передано чай.

З повагою, менеджер з благодійності

Кочеткова Г.В.

Top