13-11-2018

Благодійність. Жовтень 2018

Для всіх дітей, що живуть у школі-інтернаті для дітей-сиріт Луганської області, ми придбали другу частину спортивних костюмів (прикордонний район до ведення бойових дій на Донбассi), до цього часу кількість проживаючих там дітей зросла.

Ми надали чайні призи учасникам-юніорам Всеукраїнського хоккейного турніру серед молодіжних команд.

Ми надали призові чайні набори на Міжнародний чемпіонат зі спортивних бальних танців, який проходив у Харкові, організатором чемпіонату стала Національна танцювальна ліга. Ми преміювали всіх учасників-юніорів турніру.

З 1 вересня ми відновили заняття з дистанційного навчання для учнів Нововодолазького санаторного комплексу.

Заняття вже проводяться за такими предметами: англійська із задоволенням, комп'ютерна графіка, стилістика української мови, практична інформатика, задіяні будуть учні 6, 10 і 11 класів.

Заняття проводять викладачі ХНУРЕ.

З 1 вересня ми відновили заняття з дистанційного навчання для вихованців Фастівського ліцею Київської області.

Заняття проводяться з таких предметів: хімія, математика, українська та англійська мова, задіяні учні 10 та 11 класів. Оплата здійснюється викладачам Університету Києво-Могилянської Академії.

З 1 вересня ми відновили заняття з дистанційного навчання для вихованців Бучанської школи-інтената Київської області.

Заняття вже проводяться з таких предметів: українська та англійська мови, математика та історія України, задіяні учні 10 та 11 класів.

Оплата здійснюється викладачам Університету Києво-Могилянської Академії.

Ми відновили виплату стипендій. Це студенти-сироти, студенти-інваліди та студенти, які повністю пройшли курси дистанційного навчання в школах-інтернатах, де вони навчалися і проживали.

З повагою, менеджер по благодiйностi

Кочеткова Г.В.

Top