18-10-2017

Благодійність. Вересень 2017

Для вихованців школи-інтернату в Сумській області ми придбали джинси для хлопчиків та дівчаток.

Для гарного розпису стін, який виконуватимуть вихованці школи-інтернату в Сумській області на відремонтованих стінах, ми придбали акрилові фарби різних кольорів.

Вихованці школи-інтернату в Сумській області отримали можливість пити наш чай весь навчальний рік.

Для кухні в центрі соціально-психологічної реабілітації "НАДІЯ" Великобурлуцького району, ми придбали різноманітне кухонне приладдя: каструлі, дошки, столові прилади і багато чого іншого.

Ми підтримуємо роботу двох фахівців-реабілітологів з незрячими дітьми (з іншими супутніми захворюваннями) з дитячого центру для незрячих дітей "ПРАВО ВИБОРУ".

Ми сплатили за поїздку дітей з туберкульозного санаторію в центральний парк культури і відпочинку м. Харкова для відвідування атракціонів.

З 1 вересня для вихованців Нововодолазького санаторного комплексу викладачі ХНУРЕ відновили заняття з дистанційного навчання, додатково навчаючи дітей англійській мові та інформатиці.

З 1 вересня для вихованців Фастівського ліцею Київської області викладачі ХНУРЕ відновили заняття з дистанційного навчання, додатково навчаючи дітей чотирьом предметам: математика, хімія, англійська мова та українська мова.

 

З повагою, менеджер з благодійності

Кочеткова Г.В.

 

Top