28-10-2021

Благодійність. Вересень 2021

Для ремонту внутрішніх приміщень і зовнішніх стін будівлі, де знаходиться реабілітаційний центр для незрячих дітей-інвалідів "ПРАВО ВИБОРУ" м.Харкова ми придбали різноманітні пензлі, фарби і ґрунтовку. Ремонтом будуть займатися співробітники центру та волонтери.

Ми оплатили роботу двох лікарів-реабілітологів по роботі з незрячими дітьми в центрі для дітей-інвалідів "ПРАВО ВИБОРУ" м.Харкова.

Для всіх вихованців-сиріт санаторної школи-інтернату, що знаходиться в "сірій зоні", поруч з територією ведення бойових дій, ми придбали нижню білизну та шкарпетки. З початку нового навчального року до школи-інтернату надійшло багато нових дітей-сиріт.

Ми продовжуємо підтримувати соціальний проект по роботі з молоддю з обмеженими можливостями, які мешкають в м.Харків.

Наша компанія передала чай сім'ям загиблих у військовому російсько-українському конфлікті. У Харкові таких сімей вже більше 300.

Ми оплатили роботу викладачів ХНУРЕ за проведення додаткових курсів із дистанційного навчання для вихованців санаторної школи-інтернату у селищі міського типу Нова Водолага Харківської області.

Ми оплатили роботу викладачів Києво-Могилянської Академії за проведення додаткових курсів із дистанційного навчання для вихованців ліцею в м.Фастів Київської області.

Ми оплатили роботу викладачів Києво-Могилянської Академії за проведення курсів з дистанційного навчання для вихованців школи-інтернату в м.Буча Київської області.

З повагою, менеджер з благодійності

Кочеткова Г.В.

Top