13-01-2018

Нагорода «Great Taste» (Відмінний смак)

У 2017 р. пакетований чорний чай Англійський №1 - Легендарний Британський Бленд, один з бестселерів асортименту чаїв Ахмад Ті Лондон, удостоєний нагороди «Great Taste» (Відмінний смак) Гільдії торговців і виробників високоякісної продукції Великобританії.

Чай Англійський №1 - суміш високоякісних чорних чаїв з Кенії, Шрі-Ланки та Індії (Ассам), злегка ароматизована бергамотом. Цей ідеально збалансований напій з вишуканим смаком, яскравим кольором і ніжнім ароматом - справжня насолода у будь-яку пору дня.


ЩО ТАКЕ «GREAT TASTE» (ВІДМІННИЙ СМАК)?

З 1995 року Гільдія торговців і виробників високоякісної продукції Великобританії підтримує і просуває виробників продуктів харчування/делікатесів і привласнює впливову нагороду «Great Taste» (Відмінний смак).

Нагорода «Great Taste» (Відмінний смак) - знак схвалення продуктів харчування і напоїв, що володіють відмінним смаком. Це – одна з найавторитетніших в Британії програм оцінки виробників продуктів харчування.

У експертному журі Гільдії понад 400 суддів в особі ресторанних критиків, шеф-кухарів, кухарів, рестораторів, виробників і численних кулінарів, кулінарних оглядачів і авторів кулінарних книг. Кожен продукт тестується мінімум 16-ю експертами. Оцінюються зовнішній вигляд, якість інгредієнтів, процес створення, але, перш за все, для продукту важливий Відмінний Смак.


ВИСНОВОК СУДДІВ:
«Ніжний але при цьому підбадьорливий освіжаючий смак з характерними нотами, що відрізняють його від інших чаїв. Прекрасно заварюється, колір настою глибокий бурштиновий. Дуже добре збалансований чай для тих, хто любить чай з легким ароматом бергамота.»

Top