04-02-2020

Знайомство з ті-тестером та ті-тестингом

Ті-тестер – людина, яка має великі знання про чай, професіонал в усіх аспектах цієї сфери – від вирощування й виробництва чаю до його пакування і приготування ароматного напою. У чайній компанії професійні ті-тестери відіграють ключову роль.

У підрозділах та на підприємствах компанії Ахмад Ті Лондон у різних країнах світу постійно працюють 25 професійних ті-тестерів. Якість і постійність смаку чаїв – одна з унікальних переваг Ахмад Ті Лондон, доказ професіоналізму й відданості своїй справі, які наші ті-тестери вкладають у кожен бленд, виконуючи ретельний відбір і контроль ексклюзивної якості чаю на всіх етапах його шляху від плантації до чашки на Вашому столі.

Тестування чаю – тонке мистецтво, яке потребує довгих років навчання, розвитку необхідних умінь та навичок.

У процесі навчання ті-тестери відвідують плантації по всьому світу, ґрунтовно вивчають процес виробництва. Іноді ті-тестерові доводиться тестувати по 500 різних зразків чаю щодня. З досвідом у нього формується і зберігається смакова пам’ять, яка допомагає вивчати численні пропозиції чаїв з різних плантацій протягом усього сезону врожаю.

Коли доходить до тестування і вибору чаю для придбання, ті-тестер повинен мати знання трендів на ринку в різних чайних центрах аукціонної торгівлі, а також враховувати конкретні умови, в яких вирощувався чай.

Професія ті-тестера потребує від фахівця не лише глибоких знань у різних галузях науки, а й здатності дуже точно ідентифікувати смаки, аромати, відтінки кольору та інші характерні риси чаю. Для того, щоб зберегти чутливість рецепторів, ті-тестерам доводиться дотримуватися в побуті певних правил та обмежень, зокрема відмовитися від вживання надмірно гарячої чи холодної їжі, гострих, солоних, солодких, гірких і жирних страв, використовувати ароматизовану косметику тощо. Особлива увага приділяється профілактиці застудних захворювань.

Top